Sklep SEO

DDDD-zwalczanie pluskiew, os, szerszeni | Kraków

DDDD-zwalczanie pluskiew, os, szerszeni | Kraków
 • URL: www.dezynsekcja-krakow.pl
 • Nazwa firmy: Zakład Usługowy DDDD Zbigniew Mleko
 • Ulica i lokal: ul.Staszica 3/16
 • Miasto: Kraków
 • Telefon: 694-137-120
 • Województwo: Małopolskie
 • Deratyzacją, dezynsekcją oraz zwalczaniem pluskiew, jak również i innymi zabiegami z zakresu DDD zajmujemy się już prawie 30 lat. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam ze 100% pewnością powiedzieć, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku Krakowa i okolic. Dla klientów indywidualnych zajmujemy się dokładnym i skutecznym zwalczaniem:pluskiewkaraluchówmyszy i szczurówkomarówszerszeni i osStosujemy renomowane produkty światowych producentów, a na nasze usługi udzielamy gwarancji.Wszystkich, którzy borykają się z problematycznymi lokatorami zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy również dezynsekcję bez użycia chemii. Tą usługę szczególnie polecamy, jeśli w domu mieszkają małe dzieci lub osoby starsze. Dysponujemy profesjonalnym i bezpiecznym urządzeniem Cimex eradicator, który pozwala nam zwalczać pluskwy bez chemii.Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na pojawiający się coraz częściej problem ugryzień przez pluskwy. Niezwykle uprzykrzający życie szkodnik, którego niejednokrotnie ciężko samodzielnie zidentyfikować, wymaga interwencji profesjonalnej firmy zajmującej się odpluskwianiem. Zapewniamy 100% dyskrecji.Klientom biznesowym oferujemy stałą współpracę przy deratyzacji, dezynsekcji, zwalczaniu różnego rodzaju szkodników. W ramach naszych usług monitorujemy szkodniki w ramach HACCP, likwidujemy szkodniki magazynowe: m.in. wołka zbożowego, świdrzyka cygarowca. Odszczurzamy tereny zielone, obiekty budowlane, hale przemysłowe. Prowadzimy zabiegi dezynfekcji specjalnej w mieszkaniach (np. po zgonach). Odkomarzamy tereny zielone.Oferujemy profesjonalne urządzenia do monitoringu szkodników: lampy owadobójcze, pułapki, karmniki deratyzacyjne. Stosujemy zamgławianie termiczne, zamgławianie ULV, gazowanie.Zakład Usługowy DDDD Zbigniew Mleko na stałe współpracuje z wieloma dużymi firmami i świadczy im usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i dezodoryzacji. Zapraszamy do współpracy spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale, sklepy wielkopowierzchniowe, piekarnie, restauracje, właścicieli magazynów i hal na terenie Krakowa i okolic.Zapraszamy wszystkie firmy oraz osoby prywatne do kontaktu bezpośredniego, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i umówimy dogodny termin realizacji usługi.

  • Słowa kluczowe: deratyzacja, dezynsekcja, dezodoryzacja, dezynfekcja, usuwanie pluskiew, zwalczanie pluskiew, kraków, zwalczanie os, zwalczanie kun
  • Kategorie:

  Podlinkuj stronę www.dezynsekcja-krakow.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.