Sklep SEO

Getmarketing.pl - promocja biznesu w sieci

Getmarketing.pl - promocja biznesu w sieci

Getmarketing.pl, firma marketingowa z siedzibą w Jaworznie, skupia się na efektywnej obecności biznesu, produktu lub usługi w Internecie, której pierwszym etapem jest budowa strategii marketingowej. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron www (SEO), obsłudze reklam sponsorowanych w Google(SEM), prowadzeniem firmowych kont na facebooku, optymalizacji stron www oraz w analityce internetowej. Stosuje tylko dopasowane rozwiązania do prowadzonego biznesu zarówno stacjonarnego jak i internetowego. Cechuje się wieloletnim doświadczeniem w zakresie e-marketingu, które poparte jest certyfikatami potwierdzającymi umiejętności, dają one gwarancję skutecznego wykorzystania potencjału firmy w sieci. Ponadto wykonuje profesjonalne audyty seo stron www, sklepów internetowych w tym: analizę strategii konkurencji oraz doboru słów kluczowych dla nawet najbardziej specjalistycznych branż. Oferta przedsiębiorstwa getmarketing.pl skierowana jest do właścicieli każdego biznesu. Z przyjemnością zajmiemy się realizacją ciekawych wyzwań także dla firm spoza regionu Śląska. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu celem bezpłatnej wyceny usług.

Podlinkuj stronę getmarketing.pl:

Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.