Sklep SEO

Woda do biura

Woda do biura


Fontis sp z o.o. to spółka oferująca krystaliczną wodę .. . W ofercie znajdą Państwo wodę źródlaną Fontis jak i bogatą w Jod wodę Jodvilla. Woda Jodvilla jest to wzbogacana o roztwór Jodu woda Fontis, co gwarantuje największą jakość i pewność satysfakcji. Jod w wodzie Jodvilla zaspokaja potrzebę organizmu na obecność tego minerału. Woda Fontis jest oferowana razem z dystrybutorami. Dystrybutory wody idealnie nadają się do firmy jak i biura. Tak podana woda do biura jest idealna jako
miejsce spotkań podczas przerwy, w trakcie przygotowania kawy i herbaty - tak dystrybutory podają również gorącą wodę. Dystrybutor z gorącą wodą jest bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem ponieważ pozwala zaoszczędzić czas oraz przygotować gorący napój w miejscach mniej dostępnych. Wystarczy jedynie źródło prądu. Oferowana woda do firmy jest zawsze najwyższej jakości dlatego też bez obaw podawaj ją swoim pracownikom każdego dnia. Atutem oferty Fontis jest możliwość wyboru z pośród kilku rodzai dystrybutorów. Mamy możliwość wyboru dystrybutorów jako dzbany na eleganckim drewnianym stojaku jak i nowoczesne oraz designerskie dystrybutory Cooler Maxi. Wersja z pompką jest bardzo praktycznym oraz ekonomicznym rozwiązaniem podawania wody. Nie wymagają dużej ilości wolnego miejsca a są poręczne w zastosowaniu.

Podlinkuj stronę dostawy-wody.pl:

Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.