Sklep SEO

APOffice Biuro Rachunkowe Warszawa

APOffice Biuro Rachunkowe Warszawa
 • URL: apoffice.pl
 • Nazwa firmy: AP OFFICE SP. Z O.O.
 • Ulica i lokal: Sabały 58
 • Miasto: Warszawa
 • NIP: 9512365637
 • REGON: 146609541
 • Telefon: 228681721
 • AP Office to kompleksowe usługi księgowe i kadrowe wszystkich przewidzianych prawem form prowadzenia działalności gospodarczej. AP Office to doradztwo ubezpieczeniowe i usługa wirtualnego biura z prestiżowym adresem działalności w centrum Warszawy i obsługą korespondencji. AP Office to usługi asysty prawnej w codziennym biznesie gwarantujące sprawdzone rozwiązania spraw korporacyjnych, kadrowych i kontraktowych. AP Office to gwarancja jakości oraz nowoczesny wymiar obsługi księgowej. Powiadomienia sms o terminach zapłaty podatków, elektroniczna wymiana dokumentów, doradztwo na telefon i on line. AP Office to stały rozwój oferty z zakresu back-offic'u tak, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby rynku. Naszą działalność opieramy na takich fundamentach jak etyka, tajemnica przedsiębiorstwa klienta, rzetelność i terminowość. Wierzymy, że na tej podstawie jesteśmy w stanie zbudować długofalową współpracę. Nasi klienci to: osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PAYU, sklepy stacjonarne, dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, firmy korzystające z dofinansowania unijnego. Nasze referencje: "Od roku prowadzę firmę specjalizującą się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu muzycznego zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego jak i przy użyciu tradycyjnych kanałów sprzedaży.
  Nasza współpraca z firmą AP Office układa się wzorowo. Profesjonalny zespół doradców z tej firmy przeprowadził wszelkie formalności związane z utworzeniem i rejestracją spółki. Obecnie AP Office zajmuje się całokształtem księgowości w mojej spółce oraz pełni bardzo ważną funkcję doradczą zarówno w zakresie podatkowym jak i prawnym. Prezes Zarządu Supersound Sp. z o.o."
  Zapraszamy do współpracy. Przy podpisaniu umowy na 24 miesiące do 31 stycznia 2015r. każdy klient otrzyma trzymiesięczne zwolnienie z opłat.

  Podlinkuj stronę apoffice.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.