Sklep SEO

Serwis komputerowy i RTV. Odzyskiwanie danych.

Serwis komputerowy i RTV. Odzyskiwanie danych.
 • URL: kaleron.pl
 • Nazwa firmy: Kaleron sp. z o. o.
 • Ulica i lokal: Hirszfelda 4/18
 • Miasto: Jelcz-Laskowice
 • NIP: 9121872525
 • REGON: 021835234
 • Telefon: 713183436
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Serwis komputerowy i RTV Kaleron zajmuje się naprawami urządzeń elektronicznych, głównie komputerowych i RTV, odzyskiwaniem danych oraz usługami informatycznymi dla firm, instytucji i osób prywatnych. Naprawiamy komputery, laptopy, płyty główne, karty graficzne, dyski twarde i SSD, zasilacze, serwery, monitory LCD, telewizory LCD i plazmowe, matryce LCD, radia, wzmacniacze, odtwarzacze audio i video, wieże, sprzęt hi-fi, tunery TV i SAT, tablety, rejestratory obrazu i dźwięku, konsole do gier oraz inne urządzenia komputerowe, RTV i elektroniczne wszystkich marek. Serwisujemy urządzenia uszkodzone w wyniku przepięć w instalacji elektrycznej lub internetowej, zalania, upadku, przegrzania, nieprawidłowego zasilania oraz innych przypadków. Wymieniamy uszkodzone gniazda i złączki, naprawiamy układy zasilania, wymieniamy układy scalone SMD i BGA. Na nasze naprawy udzielamy półrocznej gwarancji. Diagnoza i wycena naprawy jest bezpłatna.Odzyskujemy dane z dysków twardych z interfejsem IDE, SATA, SCSI, SAS, ZIF, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci wszystkich typów oraz z innych nośników sprawnych i uszkodzonych, a także z macierzy RAID. Odzyskujemy skasowane pliki i partycje, dane po atakach wirusów i destabilizacji systemu operacyjnego, dane z dysków z uszkodzoną strukturą logiczną, dane z urządzeń z uszkodzeniami firmware i dysków z uszkodzoną informacją na powierzchni serwisowej, dane z dysków twardych z uszkodzonymi sektorami, dane z napędów spalonych lub uszkodzonych mechanicznie i w innych przypadkach. Diagnoza i wycena usługi odzyskiwania danych jest bezpłatna.Oferujemy także usługi bezpowrotnego kasowania danych. Dane po przeprowadzeniu stosowanych w naszej firmie procedur nie będą mogły być odzyskane przez żadne, nawet najbardziej zaawansowane technologicznie firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych.Świadczymy usługi informatyczne takie, jak instalowanie systemów operacyjnych, sterowników i programów, usuwanie wirusów, tworzenie i konfigurowanie sieci lokalnych i inne.Orientacyjne ceny napraw i innych usług znajdują się na stronie internetowej serwisu. Zapraszamy do stałej współpracy sklepy i pogotowia komputerowe oraz inne firmy i osoby prywatne, które działają w branży informatycznej i RTV. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, uczciwość i rzetelność przy wykonywaniu usług, korzystne ceny napraw, wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zaufaj zespołowi z kilkunastoletnim doświadczeniem w naprawach urządzeń elektronicznych i odzyskiwaniu danych. Dołącz do ponad 4500 zadowolonych klientów.

  Podlinkuj stronę kaleron.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.