Sklep SEO

Sklep Oka B - baleriny, meliski – najlepsze?

Sklep Oka B - baleriny, meliski – najlepsze?
  • URL: oka-b.pl
  • Nazwa firmy: Oka-B Polska
  • Województwo: Mazowieckie
  • Gumowe baleriny, meliski to bez wątpienia hit wielu ostatnich lat. Na polskim rynku prym wiedzie Melissa oraz jej budżetowa wersja Mel. Jednak rynek nie lubi monopolu i rynek szybko wypełnia się konkurencją. Jednym z takich konkurentów jest Oka B, amerykański ekspert produkujący baleriny, klapki i japonki. Ta marka zyskała już w Stanach Zjednoczonych bardzo dużą popularność i bez wątpienia jest głównym konkurentem dla marki Melissa. Z roku na rok rozszerza swój wpływ w USA oraz zdobywa nowe rynki. Takie jak Polska. Drugi sezon sprzedaży w Polsce pokazał, że OkaB i jej design przyjął się na polskim rynku. Rośnie znajomość marki. UWAGA: Najlepsze miejsce na zakupy OkaB to sklep internetowy oka-b.pl (oprócz atrakcyjnych cen, darmowa dostawa).

    Podlinkuj stronę oka-b.pl:

    Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
    Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.