Sklep SEO

Systemy call center

Systemy call center
 • URL: www.focustelecom.pl
 • Nazwa firmy: FOCUS TELECOM POLSKA
 • Miasto: WARSZAWA
 • Województwo: Mazowieckie
 • Focus Telecom Polska jest firmą działającą w oparciu o innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne. Działamy w branży cloud computing od 2008 roku; specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych technologii, które służą dużym jednostkom w komunikacji, zarządzaniu i wsparciu sprzedaży. Nasza oferta opiera się o innowacyjny model cloud computing, która charakteryzuje się zdalnym dostępem do usługi, wystarczy jedynie komputer z łączem internetowym. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownik nie musi nabywać i utrzymywać specjalistycznego sprzętu oraz dedykowanego oprogramowania. Pozwala to zmaksymalizować dochody i zminimalizować czas pracy. Ponadto klient nie będzie martwić się o bezpieczeństwo przepływu informacji, troszczymy się o nie przy pomocy protokołu szyfrującego SSL – zapewnia on 100% poufność i integralność danych. Nasze rozwiązania komunikacyjne takie jak call center, IVR, PBX, czy telekonferencja przypadły do gustu wielu klientom korporacyjnym, a ich liczba stale rośnie.

  Podlinkuj stronę www.focustelecom.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.