Sklep SEO

Tani hosting

Tani hosting
 • URL: www.pdg.pl
 • Nazwa firmy: PDG.pl
 • Miasto: Warszawa
 • Województwo: Mazowieckie
 • Ceny naszego hostingu są najbardziej konkurencyjne na rynku już za 30zł rocznie możesz być szczęśliwym właścicielem konta hostingowego bez limitu transferu, jedynym ograniczeniem jest tutaj powierzchnia dyskowa, to od tego jak dużo przestrzeni żądasz zależy ile będzie wynosiła suma abonamentu. PDG.pl posiada poszerzony panel administracyjny w języku polskim kolosalnie usprawniający pracę ze swoim kontem hostingowym.Nasze usługi tzn. tani hosting dotyczą zarówno udostępniania kont na serwerach jak również zezwalają na nadzwyczaj tanie kupowanie oraz odnawianie domen.Zawierzyło nam już tysiące użytkowników. PDG.pl to platforma hostingowa proponująca swoim klientom najlepszej jakości usługi w najniższej cenie będącej na rynku.Nasz Hosting obsługuje w najnowszej stabilnej wersji PHP,MySQL, pliki .htaccess sterowniki PDO oraz wszystkie dodatki wymagane do wgrania najnowszych frameworków, skryptów blogów, sklepów, katalogów, firm.Sprawdź nasz okres testowy a przekonasz się nie tylko o jakości naszych usług lecz również o łatwości kontaktu z obsługą techniczną, która pomoże rozwiązać obojętnie jaki kłopot dotyczący Twojego konta bądź instalowanego oprogramowania. www.PDG.pl oferuje swoim partnerom próbny czas testowy w którym też mogą przekonać się o jakości oraz niezawodności naszej usługi.Hosting dostępny przez naszą firmę jest bez limitów transferu dla każdego, nawet podstawowego pakietu.

  Podlinkuj stronę www.pdg.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.