Sklep SEO

Informacje jak dodać wpis:

Aby dodać wpis wybierz kategorię która odpowiada tematce Twojej strony internetowej, następnie wejdź do podkategorii. W polu Adres wprowadź adres strony internetowej, następnie wypełnij wszystkie dane dotyczące wpisu.


WYPEŁNIANIE DANYCH


Tytuł strony: Nazwa Twojej firmy lub słowo kluczowe najlepiej opisujące Twoją działalność.

Opis strony: Opisz swoją działalność, sprzedawane produkty lub usługi tak aby internauci doskonale wiedzieli co mogą znaleźć na Twojej stronie internetowej. Minimalna długość tekstu to 300 znaków, maksymalna 3000. Koniecznie wporwadź unikalny opis - nigdzie wcześniej nie opublikowany (nie kopiowany) ponieważ tylko takie opisy będą akceptowane przez moderatora. Wielokrotne powielanie tej samej treści nie wpłynie pozytywynie na wartość wpisu oraz jakość naszego katalogu firm.

Słowa kluczowe: Wybrane frazy

Pola niestandardowe: Dane Twojej firmy, NIP, REGON, adres siedziby oraz lokalizacja na mapie dla odwiedzajacych wpis.

Opcjonalnie: Podlinkuj wpis: Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.


BANER DLA WPISU


Kliknij na swój wpis i skopiowany kod banera z sekcji "Podlinkuj stronę" dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.


Po wypełnieniu wymaganych danych kliknij - Wyślij.