Sklep SEO

Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia

Koneser - Powierzchnie biurowe do wynajęcia
 • URL: koneser.eu
 • Nazwa firmy: Centrum Praskie Koneser
 • Ulica i lokal: plac Konesera 2
 • Miasto: Warszawa
 • NIP: 7010412475
 • Telefon: 22 166 17 00
 • Województwo: Mazowieckie
 • Centrum Praskie Koneser to kompleks handlowo-biznesowo-usługowy, a także strefa ekskluzywnych mieszkań oraz biur do wynajęcia. Jest wyjątkowym miejscem na mapie stolicy, chociażby dlatego, że można tu nie tylko pracować, ale mieszkać, robić zakupy i załatwiać najpilniejsze sprawy bez pokonywania dużych odległości.W Warszawie panuje wielkomiejski klimat – ruch uliczny w godzinach szczytu jest wzmożony. Spieszący się kierowcy i piesi, przepełnione środki komunikacji miejskiej to codzienność. Dlatego miejsca oferujące komplementarność usług są obecnie tak cenione. Koneser to obiekt ściśle związany z historią miasta – powstał w dawnej wytwórni wódek. Budynki z czerwonej cegły zostały zrewitalizowane i zyskały nutkę oryginalności, dzięki zastosowaniu współczesnych architektonicznych rozwiązań. Postindustrialny design neogotyckich zabudowań fabrycznych zachwyca oryginalnością.Jeśli chodzi o stronę praktyczną, w Koneserze można sprostać większości codziennych wyzwań, a nawet odpocząć. Po sprawunki warto udać się do Biedronki, do Alembika po trunki z najwyższej półki, a po odzież do Freeshion – niezależnego brandu odzieżowego, projektantki Anny Drabczyńskiej, butiku Ubiory lub The s:HEirt. Polish design proponuje nie tylko modę, ale również dodatki, m.in. ceramikę i grafiki. To również przestrzeń, w której odbywają się cykliczne warsztaty oraz spotkania z projektantami oraz multidyscyplinarnymi artystami.Miejscem łączącym modę, sztukę oraz design jest także This is it! Również Tashka jest miejscem spotkań i kreatywnych warsztatów. Wracając do imagu, Minty dot oferuje nietuzinkową biżuterię, a Muscat – producent okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych – oryginalne oprawki z metalu, tytanu lub acetatu. Eyebar jest nietypowym konceptem beauty, w którym można zadbać o fryzurę, makijaż, paznokcie, a także dopasować kształt brwi do typu urody. W HOP-CHOP BarberShop panowie mogą ostrzyc włosy i brody i skorzystać z usługi golenia brzytwą. Salonem fryzjerskim zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest Akademia Urody Beverly Hills. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji, bez składników pochodzenia zwierzęcego, można kupić w Mydlarni Cztery Szpaki. Coś niezwykłego dla domu - w Grill Plus Home, który posiada ofertę AGD i kuchennych akcesoriów firmy Bugatti, a także japońskie noże spod ręki Takeshi Saji. Kwiaty doniczkowe i cięte możemy zakupić w kwiaciarni Zielona Łodyga.

  Podlinkuj stronę koneser.eu:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.