Sklep SEO

Mieszanki gumowe

Mieszanki gumowe
  • URL: fagumit.com.pl
  • Województwo: Małopolskie
  • PRODUCENT WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to fabryka której początki sięgają 1908 roku. Jesteśmy jednym z głównych producentów węży i wyrobów gumowych w branży. Oferujemy węże wysokiej jakości. W propozycji firmy występuje powyżej 50 różnego rodzaju węży. Węże Fagumit stosuje się w wielu dzidzinach przemysłowych np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Produkujemy też węże specjalnego przeznaczenia. Wypełniamy wymogi polskich i europejskich norm, ponadto posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, co jest gwarantem produktów najwyższej klasy. Jesteśmy sprawdzonym partnerem handlowym. Oprócz niepodważalnej pozycji w naszym kraju staramy się osiągnąć renomę, cenionego producenta węży za granicą. Myśląc o swoich pracownikach mamy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma wprowadziła System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowania i produkcji węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Staramy się wdrażać nowe rozwiązania.

    Podlinkuj stronę fagumit.com.pl:

    Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
    Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.