Sklep SEO

Ogrodniczy sklep internetowy, rośliny ogrodowe

Ogrodniczy sklep internetowy, rośliny ogrodowe
 • URL: www.zgarden.pl
 • Nazwa firmy: zgarden
 • Ulica i lokal: Bł. Edm. Bojanowskiego 1
 • Miasto: Radomyśl Wielki
 • Telefon: 609 252 062
 • Województwo: Podkarpackie
 • Nasza Szkółka znajduje się w miejscowości Zasów. Miejscowość ta ma przedwojenne tradycje szkółkarskie które zapoczatkował Hrabia Łubieński. W latach powojennych szkółkę naszą zaczął prowadzić nasz dziadek Józef Zieliński. Początkach istnienia szkółki był produkcja drzewek żywopłotowych głównie głogów oraz nieduża ilość drzewek owocowych. W latach 60- tych szkółkę przejał nasz ojciec Stanisław Zieliński który to zaczął poszerzać asortyment oraz wielkość produkcji. Szkółka przechodząc przez różne organizacje szkółkarskie w roku 1999 wstapiła do Stowarzyszenia Producentów Wysokiej Jakości Materiałów Szkółkarskich (obecnie pod nazwą Stowarzyszenie Polskich Szkółkrzy). Jest to największa organizacja szkółkarska w Polsce. W latach 90- tych szkółka poszerzyła asortyment o drzewka ozdobne i liściaste oraz iglaste (alejowe kopane z gruntu i w pojemnikach). Szkółka produkuje również duży asortyment podkładek generatywnych i wegetatywnych. Obecenie szkółka gospodaruje 25 h, posiada własne chłodnie do przechowywania materiału szkółkarskiego. W 2016 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sklep internetowy w którym będziemy sprzedawać nasze rośliny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową.

  Podlinkuj stronę www.zgarden.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.