Sklep SEO

Żalmal - rolety żaluzje

Żalmal - rolety żaluzje
 • URL: www.rolety.zalmal.com.pl
 • Nazwa firmy: Żalmal
 • Ulica i lokal: Tucholska 31
 • Miasto: Warszawa
 • NIP: 1180066537
 • REGON: 011092901
 • Telefon: 228396464
 • Województwo: Mazowieckie
 • Rolety i żaluzje to główny obszar działalności firmy Żalmal z Warszawy. Zajmuje się ona produkcją rolet i żaluzje, a także ich montażem na terenie działalności firmy, którym jest Warszawa, Ostrołęka oraz najbliższe okolice tych miast.Żalmal realizuje zamówienia swoich klientów już od 1990 roku, dlatego można stwierdzić, że posiada ona doświadczenie, które jest niezbędne w dziedzinie montażu rolet, żaluzji innych osłon okiennych.Żalmal produkuje szereg systemów osłony okien począwszy od najprostszych takich jak rolety w kasecie lub rolety bez kasety montowane do okna lub do ściany, poprzez żaluzje poziome i żaluzje pionowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane czy też najprostsze moskitiery w ramce, aż po rolety rzymskie, kurtyny paskowe z pcv.Jak można zauważyć przekrój osłon jest bardzo szeroki. Dodatkowo firma oferuje jeszcze osłony zewnętrzne, czyli rolety zewnętrzne, w tym również rolety antywłamaniowe, markizy tarasowe i markizy balkonowe, refleksole (zewnętrzne osłony okien chroniące przed nagrzewaniem się pomieszczeń, nie ograniczające jednocześnie widoczności ze środka pomieszczenia), żaluzje fasadowe (specjalny rodzaj żaluzji przeznaczonych szczególnie do nowoczesnych fasad budynków spełniających funkcje ochrony przed nadmiernym działaniem promieniowania słonecznego).Żalmal oferuje montaż nowych verticali (w tym również tych z atestem niepalności), a w przypadku zabrudzonych pasów verticali firma świadczy również usługi czyszczenia verticali metodą ultradźwiękową. Żalmal swoją ofertę kieruje do odbiorców detalicznych oraz do odbiorców hurtowych z terenu całego kraju. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową swoich produktów za pośrednictwem sklepu internetowego w którym można nabyć żaluzje, rolety, plisy, karnisze do samodzielnego montażu. Pozostałe produkty można nabyć również drogą mailową, z tym że w ich przypadku proces zamówienia jest trochę bardziej skomplikowany od produktów dostępnych za pośrednictwem sklepu internetowego.Zapraszam więc wszystkich chętnych do skorzystania z produktów firmy Żalmal - producenta oraz montażysty systemów osłonowych.

  Podlinkuj stronę www.rolety.zalmal.com.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.