Sklep SEO

Zestawy sztućców

Zestawy sztućców
 • URL: agustoshop.pl
 • Nazwa firmy: a'Gusto Maciej Greś
 • Ulica i lokal: Drzewieckiego 11
 • Miasto: Wrocław
 • Telefon: 504 592 452
 • Jesteśmy hurtownią gastronomiczną. Od kilku lat handlujemy urządzeniami gastronomicznymi oraz akcesoriami w gastronomii. W ofercie mamy przepiękną porcelanę do gastronomii. Rekomendujemy niemieckiego producenta Zieher. aGusto to autoryzowany dystrybutor marki Zieher. Mamy w sklepie internetowym pełną ofertę eleganckiej porcelany Zieher, łupków naturalnych, szklanek oraz wspaniałych bufetów. W naszej ofercie są również są sprzęt gastronomiczny w kuchni nowoczesnej: Cyrkulatory temperatury Sous Vide i nierozłączne z Sous Vide pakowarki próżniowe. W naszym aGustoshop posiadamy też mnóstwo cięższych urządzeń gastronomicznych jak piece konwekcyjno-parowe. Jest to niezbędne urządzenie w każdej nowoczesnej kuchni. Zastępuje ono patelnie, kuchenkę gazową, grila i podstawowy garnek! Tak, w piecu konwekcyjnym jest możliwe gotować. Piec konwkwekcyjno parowy gwarantuje małe obniżki masy artykułów spożywczych głównie ryb i mięsa. Zapewnia oszczędność mediów. Umożliwia też nie przenikanie zapachami. W czasie urządzania punktu gastronomicznego pamiętajmy też o urządzenia chłodniczych. W aGustoshop znajdziesz pełną ofertę witryny chłodniczych. Właściwe zaplecze chłodni wraz z pakowarkami próżniowymi Zapewni Państwu małe straty na produktach spożywczych.

  • Słowa kluczowe: akcesoria gastronomiczne, bufety gastronomiczne, bufety zieher, finger food, hurtownia gastronomiczna, odzież gastronomiczna, pakowarki próżniowe, piec konwekcyjno parowy, porcelana do gastronomii, sous vide, sprzęt kuchenny, szafa chłodnicza, szkło barowe, urządzenia chłodnicze, urządzenia gastronomiczne, zestaw sztućców, zmywarki
  • Kategorie:

  Podlinkuj stronę agustoshop.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.