Sklep SEO

Regulamin:

 1. Administrator katalogu:
  PageSEO
  ul. Św. Filipa 23/6
  31-150 Kraków
  NIP: 5512494350

  Prosimy o dodawanie tylko i wyłącznie unikalnych treści do naszego katalogu firm. Polecamyfirmy.pl jest katalogiem moderowanym, oznacza to, że treści które nie spełnią tego prostego warunku nie zostaną zaakceptowane przed moderatora.


 2. Cechy dobrego katalogu firm:
  Jedną z kwestii, która nurtuje wielu pozycjonerów, szczególnie tych zajmujących się katalogowaniem stron internetowych, oraz samych właścicieli katalogów jest to, jaki powinien być naprawdę dobry katalog firm. Spróbujmy ułatwić im zadanie i wskazać cechy, na które powinni zwrócić uwagę.

  Jednym z niezwykle istotnych wyznaczników jakości każdego katalogu są prowadzące do niego linki, przy czym liczy się zarówno ilość, ale przede wszystkim jakość. Najlepiej, żeby linki pochodziły ze stron posiadających mocną, ugruntowaną pozyczję w Google, cechujące się wysokim Trust Rank, wówczas będziemy mieć pewność co do mocy danego katalogu. Ważny jest również wiek linków (im starsze tym lepsze) oraz czas działania samego katalogu w sieci. Dobry katalog stron www powinien być stworzony z myślą o odbiorcy-człowieku, nie robocie wyszukiwarki. Katalog powinien posiadać przyjemną dla oka, unikalną szatę graficzną oraz dobrze zaprojektowaną nawigację. Tytuł i opis każdej z dodanych do niego stron powinny być opracowane rzetelnie, aby informacje o zawartości witryny w możliwie największym stopniu odpowiadały stanowi faktycznemu. Co za tym idzie, właściciel katalogu powinien ustalić i przestrzegać wymagania stawiane stronom dodawanym do katalogu (na przykład unikalne opisy, niezsynonimizowane, bez błędów ortograficznych, itd). Katalog powinien być promowany nie tylko dla linków zwrotnych (tzw. backlinków), ale również – a może przede wszystkim – dla pozyskania wartościowych odwiedzin. Wreszcie, właściciel katalogu powinien w miarę możliwości jak najszybciej reagować na wszystkie nadsyłane uwagi i sugestie oraz, gdy to konieczne, unowocześniać swój katalog. To, czy wpis do katalogu jest płatny czy darmowy, nie jest jakoś szczególnie ważne, niewątpliwie jednak świadczy o dążeniu administratora do utrzymania wysokiej jakości wpisów. Takie są, w dużym skrócie, cechy, jakie powinien posiadać dobry, należycie zadbany i dopieszczony katalog www. Niestety, większość właścicieli katalogów oraz katalogujących strony pozycjonerów o nich nie pamięta, zapomina lub je całkowicie ignoruje, nic więc dziwnego, że pozycjonowane przez nich strony często zamiast wspinać się w wynikach wyszukiwania, spadają... Nasz katalg firm to doskonała forma promocji dla stron biznesowych. Nasz spis firm umożliwia zdobycie dodatkowego źródła ruchu dla promowanej strony internetowej.