Sklep SEO

EXPO-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

EXPO-ŁÓDŹ Sp. z o.o.
 • URL: www.expo-lodz.pl
 • Nazwa firmy: EXPO-ŁÓDŹ Sp. z o.o.
 • Ulica i lokal: Politechniki 4
 • Miasto: 93-590 Łódź
 • NIP: 7250005516
 • REGON: 001412609
 • Telefon: +48 42 636 29 83
 • Województwo: Łódzkie
 • Hala Expo - Łódź (al. Politechniki 4), to wielofunkcyjne centrum konferencyjno-wystawiennicze usytuowane w centrum miasta, które oferuje szerokie możliwości organizowania imprez takich jak targi, wystawy, kongresy i konferencje. Hala Expo-Łódź jest przystosowana także do realizacji pokazów mody i nagrań telewizyjnych. Na ponad 13000 m² powierzchni obiektu składa się 5700 m² powierzchni wystawienniczej, 800 m² foyer głównego, 400 m² foyer na piętrze, 1000 m² powierzchni konferencyjnej, a także zaplecze gastronomiczne i parking. Powierzchnia konferencyjnaHala Expo - Łódź dysponuje w pełni wyposażoną aulą dla 459 osób i 4 salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m² każda. Dzięki systemowi mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian, sale można połączyć w jedną przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 440 m², która może przyjąć do pół tysiąca gości. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki, system nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe i system klimatyzacji.Powierzchnia wystawiennicza Przestronna powierzchnia wystawiennicza o długości ponad 120 m, szerokości 48 m i 10m wysokości użytkowej zapewnia niemal nieograniczone możliwości aranżacji dla imprez targowych i wystaw. Dodatkowym atutem hali wystawienniczej jest system mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian wewnętrznych, zapewniających kilka układów jej podziału na dwie lub trzy mniejsze, autonomiczne sale. Cała powierzchnia wystawiennicza pozbawiona jest wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, co umożliwia praktycznie dowolną aranżację wg potrzeb organizatorów.Dodatkowe informacje Hala Expo - Łódź posiada parking na ponad 200 samochodów osobowych z miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiskami dla autokarów. Zaplecze gastronomiczne obiektu to restauracja zlokalizowana w jego północno-zachodniej części. Dla wystawców, którzy chcieliby dostarczyć elementy konstrukcyjne i materiały ekspozycyjne na piętro, przygotowano specjalną, dużą windę, do której można wjechać samochodem. W Hali Expo -Łódź znajduje się sieć 25 monitorów LCD: w foyer, przy wejściach na płytę ekspozycyjną, przy salach konferencyjnych oraz przy auli. Prezentowane na nich informacje oraz reklamy są doskonale widoczne dla wszystkich zwiedzających targi i uczestników konferencji. Nowa Hala Expo posiada VIP room, press room, najnowocześniejszą infrastrukturę komunikacji elektronicznej, dobrą akustykę i wydajny system klimatyzacji.

  Podlinkuj stronę www.expo-lodz.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.