Sklep SEO

Osłonowe gazy spawalnicze

Osłonowe gazy spawalnicze
 • URL: www.messergroup.com
 • Nazwa firmy: Messer Group
 • Miasto: Chorzów
 • Województwo: Podkarpackie
 • Zaangażowanie pracowników, elastyczność działania i bliska kooperacja z odbiorcami na lokalnych rynkach czynią Messer szanowanym partnerem rynkowym. Marka Messer od powyżej 100 lat związana i łączona jest z gazami technicznymi oraz ich mieszaninami. Założona w 1898 roku w Niemczech przez Adolfa Messera firma obecnie posiada 120 zakładów produkcyjnych i zatrudnia więcej niż 5 200 osób. Wytwarza mniej więcej 130 typów gazów, pośród których są: tlen, azot, argon, dwutlenek węgla, wodór, hel, spawalnicze gazy osłonowe, gazy spożywcze oraz gazy medyczne i specjalne. Messer swą działalnością podtrzymuje przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze. Nic więc nadzwyczajnego, iż marki tej nie mogło zabraknąć i na polskim rynku. Od 1992 roku firma prowadzi aktywność w Polsce. Siedzibę ma w Chorzowie, a filie w Warszawie, Policach, Poznaniu i Środzie Śląskiej. Na dodatek dystrybucją jej produktów trudni się sieć 90 punktów sprzedaży zlokalizowanych na obszarze całej Polski. Więcej szczegółów o firmie znaleźć można na: www.

  Podlinkuj stronę www.messergroup.com:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.