Sklep SEO

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada
 • URL: sacmi.com.pl
 • Województwo: Małopolskie
 • Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w wyniku skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Głównym odcinkiem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od planowania począwszy, poprzez produkowanie, transport, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie rozprowadzania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu planowania, skonstruowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
  Równie ważną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie automatycznych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy uzyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie gotowy wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
  Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zapewnić w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne szkody z tego tytułu.

  Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.