Sklep SEO

Ratownictwo chemiczne

Ratownictwo chemiczne
  • URL: firemax.pl
  • Do jednych z najbardziej niebezpiecznych rodzajów ratownictwa, należy bez wątpienia ratownictwo chemiczne, ponieważ bardzo często nie tylko poszkodowani, ale także sami ratownicy są narażeni na niebezpieczeństwo związane ze szkodliwymi substancjami. Jego nieodzownymi elementami są wszelkiego rodzaju działania zmierzające do uszczelniania wycieków. Oczywiście muszą one być wsparte specjalistycznymi akcesoriami. Należą do nich wszelkiego rodzaju: pasty uszczelniające, sztywne obejmy, bandaże uszczelniające, lance uszczelniające, plastry podciśnieniowe, bandaże do uszczelniania flansz, plastry uszczelniające różnych rozmiarów, węże uszczelniające. Zadaniem tych ostatnich jest uszczelnianie wszelkiego rodzaju wycieków o sporym nasileniu, a newralgiczne miejsca owija się nim, po czym wąż zostaje wypełniony sprężonym powietrzem, tworząc doskonałą warstwę uszczelniającą. Jest to nader skuteczne i proste w użyciu rozwiązanie. Więcej informacji- http://www.firemax.pl/waz-uszczelniajacy,p,22,47,1.17.47.,1.html

    Podlinkuj stronę firemax.pl:

    Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
    Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.