Sklep SEO

Serwis wtryskarek przemysłowych - Europnet

Serwis wtryskarek przemysłowych - Europnet
 • URL: europnet.pl
 • Nazwa firmy: EuropNet
 • Firma Europnet oferuje serwis mobilny i stacjonarny używanych wtryskarek przemysłowych. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, nasi pracownicy przeszli wszystkie niezbędne szkolenia. Oferujemy przeglądy pogwarancyjne, naprawy i modernizacje całych maszyn oraz pojedynczych podzespołów. W firmie znajdują się doskonale zaopatrzone magazyny części zamiennych, dzięki nim nasi serwisanci nie tracą czasu na poszukiwanie części lub akcesoriów potrzebnych podczas napraw tak złożonych urządzeń jak wtryskarki przemysłowe. W firmie dział również dział handlowy oferujący kompletne maszyny i części zamienne. Firma oferuje ponadto transport maszyn do 3000 ton tak zwanej siły zwarcia. Zapraszamy klientów z całej Europy, nasze przedstawicielstwa działają miedzy innymi w Polsce i Niemczech.

  • Słowa kluczowe: wtryskarki używane, serwis wtryskarek, skup wtryskarek, relokacja maszyn, modernizacje wtryskarek, sprzedaż wtryskarek używanych, serwis wtryskarek używanych
  • Kategorie:

  Podlinkuj stronę europnet.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.