Sklep SEO

Sklep geodezyjny - spray geodezyjny i inne

Sklep geodezyjny - spray geodezyjny i inne
 • URL: sklepgeodety.pl
 • Ulica i lokal: Płocka 3
 • Miasto: Toruń
 • NIP: 6262643328
 • Telefon: (+48)563066100
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • Jeśli poszukujesz sklepu z akcesoriami geodezyjnymi, to doskonale trafiłeś. Sklep geodezyjny widniejący pod adresem sklepgeodety.pl, specjalizuje się w asortymencie tego typu. Znajdziesz tam takie produkty, jak spray geodezyjny, lustra dalmiercze, tyczki do GPSa, paliki drewniane, punkty pomiarowe, węgielnice, piony geodezyjne, folie dalmiercze, tarczki, papiery i folie do ploterów oraz wiele innych. W ofercie sklepu znajdziesz także produkty wspomagające branżę budowlaną. W tym miejscu warto wspomnieć o niebywale szerokim asortymencie niwelatorów optycznych, jak i laserowych, czy łat niwelacyjnych i statywów.Asortyment stale poszerzany jest o nowości.Obsługa sklepu doskonale dba o obsługę klienta i odpowie na każde pytanie oraz doradzi w doborze odpowiedniego sprzętu, czy akcesoriów. Zamówienia złożone do godziny 13:00 wychodzą jeszcze tego samego dnia, o ile zostały opłacone, a wpłata została zaksięgowane (dotyczy zwykłych przelewów). Sprzęty odpowiednio są pakowane i za pośrednictwem kuriera docierają kolejnego dnia roboczego do klienta końcowego. Po zakupie sprzętu, w razie potrzeby możesz zwrócić się także w to samo miejsce, a zostanie tobie zapewniona opieka serwisowa gwarancyjna, czy też pozagwarancyjna. Firma Geoline, która jest właścicielem sklepgeodety.pl to dystrybutor takich branżowych marek, jak: GeoMax (geodezyjne sprzęty pomiarowe), Soppec (spray geodezyjny), Nedo, Topcon, Richter (taśmy miernicze) oraz wiele innych.

  Podlinkuj stronę sklepgeodety.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.