Sklep SEO

Agroturystyka okolice Poznania

Agroturystyka okolice Poznania
  • URL: podkowagruszczyn.pl
  • Województwo: Wielkopolskie
  • Szukasz fajnego miejsca na zrobienie pikniku rodzinnego dla pracowników swojej firmy. Chciałbyś aby to miejsce było dość ciche i pokoje z licznymi atrakcjami dla dzieci. Myślisz o tym aby na terenie ośrodka było jakieś miejsce, gdzie można by rozegrać jakiś mecz rodzinny w piłkę nożną. Niedaleko Poznania między Swarzędzem a Kobylnicą znajduje się wieś Gruszczyn a w niej Gospodarstwo Agroturystyczne oraz Stajnia Podkowa, które zajmują się organizacją imprez okolicznościowych. Oprócz dość dużego terenu, gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci z trampoliną, małe boisko sportowe, rowery, stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz w sezonie letnim basen z podgrzewaną wodą to do tego wszystkiego można jeszcze zamówić sobie przejażdżkę bryczką po pobliskiej okolicy oraz dla dzieci przejażdżki na kucyku. Z pośród wielu ośrodków warto warto właśnie wybrać ten, gdyż ma fajnie położone miejsce z łatwym dojazdem. Poznań jazda konna i organizacja imprez okolicznościowych zaprasza wszystkich do Gruszczyna.

    Podlinkuj stronę podkowagruszczyn.pl:

    Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
    Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.