Sklep SEO

HOTEL STANISZÓW Wesele w pałacu

HOTEL STANISZÓW Wesele w pałacu
 • URL: www.palacstaniszow.pl
 • Nazwa firmy: Hotel SPA Pałac Staniszów
 • Miasto: Jelenia Góra
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Szukasz znakomitego miejsca na przygotowanie wesela - odwiedź Pałac Staniszów w Jeleniej Górze. Jest to osiemnastowieczna, dwukondygnacyjna budowla w stylu barokowym. Dzisiaj prowadzony jest tam Hotel SPA Pałac Staniszów. Znajdująca się w tam rozległa Sala Balowa i uroczysty wystrój wnętrz, tworzą znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia weselnego. Wspaniałym rozwiązaniem jest połączenie Sali z bezpośrednim wyjściem na dziedziniec zewnętrzny, prosto do ogrodu utrzymanego we francuskim stylu. Nasz szef kuchni przyrządzi znakomite menu, jakie ubogaci ten wyjątkowy dzień. Trzeba zaznaczyć, iż Pałac Staniszów zdobył certyfikat wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako uznanie dla najwyższej jakości obsługi klienta. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Podlinkuj stronę www.palacstaniszow.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.