Sklep SEO

Wisła Kraków Sklep

Wisła Kraków Sklep
 • URL: sklep.tswisla.pl
 • Województwo: Łódzkie
 • TS Wisła Official Store jest oficjalnym punktem sprzedaży z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, organizacji zrzeszającej pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. punkt sprzedaży zaistniał w maju 2019 roku, a do jego głównych obowiązków należy propagowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Mieści się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 w pobliżu Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w odległości 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie proponujemy autorską linię odzieży, sygnowaną symboliką krakowskiego klubu oraz przeróżny pakiet rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Są tutaj kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych sympatyków m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Znajdziesz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym ubiory marki adidas. W swojej ofercie proponujemy dodatkowo produkty z kategorii VIP, które poszerzą twoją garderobę o stonowane, stylowe wzory, a także rekwizyty i galanterię do garniturów. Zaopatrując się u nas masz także okazję zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Bez wątpienia namierzysz coś dla siebie!
  Poza tym nadal się rozwijamy rozbudowując sklep i powiększając jego repertuar o kolejne nowości. Wszystkie modele tworzymy z myślą o kibicach i ćwiczących na obiektach TS Wisła.
  Chcąc dotrzeć z z naszymi projektami do szerszego grona entuzjastów uruchomiliśmy sklep internetowy. Kupując w nim uzyskujesz gwarancję, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci dowieziony w najkrótszym możliwie czasie, nawet w 24h po złożeniu zamówienia. Jesteśmy oficjalnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

  Podlinkuj stronę sklep.tswisla.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.