Sklep SEO

Najjar-Dent

Najjar-Dent
 • URL: www.najjar-dent.pl
 • Nazwa firmy: Najjar-Dent
 • Miasto: Jelenia Góra
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Zlokalizowany w Jeleniej Górze gabinet stomatologiczny Najjar-Dent funkcjonuje już od kilkunastu lat. Obszerne doświadczenie i zasób wiedzy, wsparte są tu innowacyjnymi technikami zabiegowymi. W związku z tym wszelkie prace protetyczne i stomatologiczne przeprowadzane są na wysokim poziomie.Gabinet Najjar-Dent działa z duchem czasu, nieustannie się rozwija. Świadczy o tym innowacyjny sprzęt oraz najwyższej jakości artykuły zabiegowe, które zaręczają wydłużony i naturalny skutek. Pacjenci mają tutaj perspektywę korzystania z najbardziej funkcjonalnych, pionierskich oraz bezbolesnych technik leczenia.Naszą domeną jest złożoność usług. Metody powiązane z prewencją i pielęgnowaniem uzębienia tj. fluoryzacja zębów, zabezpieczanie bruzd bądź scaling. To też zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej tj. leczenie ubytków próchniczych u dzieci i dorosłych oraz kosmetyka zębów. W gabinecie wykonywane są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej: protetyki, chirurgii, najskuteczniejszego wybielania zębów lampą Beyond. Specjalizujemy się również w leczeniu kanałowym z użyciem mikroskopu. Dopasowując nowoczesne rozwiązania, dbamy w szczególności o ładny, zdrowy uśmiech oraz radość naszych Pacjentów.

  Podlinkuj stronę www.najjar-dent.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.