Sklep SEO

PLUS-DENT Dentysta Kraków

PLUS-DENT Dentysta Kraków
 • URL: www.plus-dent.pl
 • Nazwa firmy: PLUS-DENT Stomatologia
 • Ulica i lokal: ul. Łużycka 42/48
 • Miasto: 30-653 Kraków
 • Telefon: 12 659 59 79
 • Województwo: Małopolskie
 • Nowoczesna i wyjątkowa klinika stomatologiczna w Krakowie. Posiadamy trzy niezależne i w pełni wyposażone stanowiska dentystyczne. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin stomatologii np: ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza i dziecięca, chirurgia, stomatologia estetyczna, implantologia, endodoncja. Nasi specjaliści to wykwalifikowani lekarze ciągle podnoszący kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia w Polsce jak również za granicą. Zabiegi stomatologiczne wykonujemy całkowicie bezboleśnie staramy się aby pacjent mile wspominał wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym i chętnie wracał na wizyty kontrolne. Pamiętajmy że dbanie o higienę jamy ustnej pozwala dłużej cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

  Polecamy wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond ta nowoczesna technika daje efekt białych zębów już po pierwszej wizycie. Jednak nie ma nic za "darmo" ;) po takiej wizycie należy się przygotować na tzw. "BIAŁĄ DIETĘ" ma swoje plusy i minusy szczególnie dla wielbicieli nikotyny i kofeiny gdyż będzie trzeba na chwilę odstawić używki.

  Stomatologia dziecięca w naszym gabinecie cieszy się wyjątkowym powodzeniem wśród małych pacjentów. Po pierwsze zabiegi nic ale to nic nie bolą, do wyboru kolorowe plomby a na koniec wizyty ... Kosz z zabawkami do wyboru czyli najmilsza i najbardziej oczekiwana chwila dla malucha.

  Dentysta Kraków zaprasza:

  PLUS-DENT Stomatologia
  ul. Łużycka 42/48
  30-653 Kraków

  tel. +48 12 659 59 79
  kom. +48 785 198 986


  czynne:
  pon - pt 9.00 - 21.00
  sob 9.00 - 14.00

  Podlinkuj stronę www.plus-dent.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.