Sklep SEO

Biuro rachunkowe znany księgowy

Biuro rachunkowe znany księgowy
 • URL: www.znany-ksiegowy.pl
 • Nazwa firmy: Biuro rachunkowe znany księgowy
 • Ulica i lokal: Nad Markiem 5
 • Miasto: Żywiec
 • NIP: 5532201641
 • REGON: 241295419
 • Telefon: 796490859
 • Województwo: Śląskie
 • Jesteśmy specjalistami w profesjonalnej rejestracji spółek na obszarze RP. Biuro rozliczeniowe bazuje na najlepszych doświadczeniach specjalistów z zakresu księgowości. Stawiamy na rozwój. Dla usługobiorców oznacza to dostęp do perfekcyjnie dostosowanych narzędzi oraz najlepszych praktyk biznesowych, natomiast członkom naszego zespołu daje to nieograniczone możliwości rozwoju i poczucie nieustannego współtworzenia nowoczesnej usługi księgowej i kadrowo-płacowej. Ceniony adres siedziby firmy w połączeniu z wirtualnym sekretariatem umożliwia naszym klientom tworzyć profesjonalny wizerunek firmy i rozwijać swój biznes z dowolnego miejsca na Ziemi, czerpiąc mnóstwo profitów z wirtualnego biura. Gwarantujemy szybkość oraz niezawodność działania i generalną pomoc przy wypełnianiu wszystkich formalności. Duże doświadczenie w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych umożliwia nam brać całkowitą odpowiedzialność za świadczoną pracę. Wyprzedzając konkurencję uzupełniliśmy je o usługi z obszaru administracji i wirtualnego biura, doradztwo gospodarcze, usługi finansowe, prawne a także o kompleksową obsługę oraz szkolenia z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Co jakiś czas w naszym państwie zmienia się prawo a co za tym idzie przepisy podatkowe. My śledzimy te zmiany systematycznie. Ochronę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzonej działalności w ramach usług księgowych oraz doradztwa podatkowego gwarantuje naszej firmie towarzystwo ubezpieczeniowe, co stanowi uzupełniające zabezpieczenie interesów klientów biura. Zawierając z nami współpracę mogą być Państwo pewni, iż zajmiemy się wszelkimi aspektami koniecznymi do prawidłowego działania przedsiębiorstwa.

  Gwarantujemy dzierżawę wirtualnego biura z specjalistyczną obsługą. Nasze biuro rachunkowe gwarantuje całościową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo – płacowa i usługi doradcze. Biuro Podatkowe specjalizuje się w gruntownym prowadzeniu: ksiąg handlowych osób prawnych i fizycznych, stowarzyszeń, fundacji klubów sportowych; książek przychodów oraz rozchodów wraz z towarzyszącymi ewidencjami (środki trwałe, ewidencje przejazdów); ewidencji sprzedaży czy zakupów vat; ewidencji płacowo – kadrowych wraz z rozliczeniami zus; doradztwa w sprawach pracowniczych i płacowych w zakresie kodeksu pracy jak również towarzyszących przepisów prawnych (BHP); ewidencji przychodów (tzw. ryczałt) wraz z towarzyszącymi ewidencjami (środki trwałe, ewidencji przejazdów); doradztwa ekonomiczo – finansowego; doradztwa w zakresie kredytów i leasingu wraz z opracowaniem a także przygotowaniem wniosków kredytowych i na leasing; kontroli dokumentacji klienta pod względem prawidłowości podatkowej; w razie potrzeby organizacja spraw związanych z pozyskaniem dokumentów o nie zaleganiu w opłacaniu podatków i ZUS, także zaświadczeń o wysokości dochodów. Pokładamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli możliwość współpracować razem każdego dnia.

  Podlinkuj stronę www.znany-ksiegowy.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.