Sklep SEO

Kolor Farby - mamy farby na wszystko

Kolor Farby - mamy farby na wszystko
 • URL: kolorfarby.com.pl
 • Nazwa firmy: KOlor Farby
 • Ulica i lokal: Wielicka 87
 • Miasto: Kraków
 • Telefon: 12 265-70-85
 • Województwo: Małopolskie
 • Największy w Krakowie specjalistyczny sklep z farbami do malowania wszystkich możliwych powierzchni. W naszych sklepach farby i lakiery w każdym przedziale cenowym, od farb najpopularniejszych krajowych producentów, aż do wiodących niemieckich i fińskich producentów farb dekoracyjnych oraz przemysłowych. Nasi sprzedawcy doradzą, jaki rodzaj farby wybrać, podpowiedzą, kiedy zastosowanie droższej farby przyniesie lepsze rezultaty dostosowując rozwiązanie do konkretnej sytuacji. Doradzą, jakich narzędzi użyć, aby efektywnie wykorzystać zakupioną farbę. W naszej ofercie poza farbami do ścian i sufitów, znajdą Państwo farby do dachów (duża rozpiętość cenowa oferty), farby do metalu (na zewnątrz – do wszelkich skorodowanych i nie tylko elementów stalowych oraz do wnętrz), farby do drewna (do wnętrz i na zewnątrz, do zabawek drewnianych), oleje do drewna (tarasów i do blatów), farby przemysłowe (do konstrukcji stalowych, betonu), farby specjalistyczne (dla gastronomii, do mokrych pomieszczeń, szpitali, szkół) oraz lakiery dla motoryzacji, także w formie spraya. Posiadamy produkty z certyfikatami ekologicznymi oraz farby bezpieczne dla alergików. Oferujemy produkty marek: Tikkurila, Beckers, Dulux, Śnieżka, Kabe, Feidal, Dekoral, Ceresit, Tytan oraz wielu innych. W naszych punktach znajdą Państwo mieszalniki farb i tynków, w których możemy przygotować każdy kolor. Zapraszamy i czekamy na Państwa w dwóch miejscach w Krakowie - Zakopiańska 58 oraz Wielicka 87!

  • Słowa kluczowe: farby do ścian, farby do sufitów, sklep z farbami kraków, farby tikkurila, farby feidal, farby śnieżka, farby dulux, lakiery samochodowe, farby do drewna, tynki ceresit, farby do metalu, farby do ścian, farby do dachów, farby specjalistyczne, farby profesjonalne, Kraków
  • Kategorie:

  Podlinkuj stronę kolorfarby.com.pl:

  Wzmocnij znacznie swój wpis w katalogu firm poprzez baner linkujący do niego umieszczony na Twojej stronie internetowej.
  Jak to zrobić? Skopiowany poniższy kod banera dodaj jako widget (Wordpress, Blogger) lub wklej w kod strony w wybranym przez siebie miejscu.